Autor: Saša Stojadinović   |  29.09.2014. - 11:09 h  |   Kategorija: Rukomet
Požarevac silovito protiv Kolubare

MRK “Požarevac” je u svim elementima rukometne igre nadigrao goste iz Lazarevca, koji su bili samo bleda senka onog tima od pre 4 godine koji je bio državni prvak.

Od prvog sudijskog zvižduka momci Srđana Rundića su nametnuli jak tempo i sa lakoćom stvarali razliku na svim pozicijama. Dokaz da u ovoj utakmici rezultatske neizvesnosti nije bilo je i razlika od 10 golova koja je postignuta na poluvremenu. Visoka pobeda (41:28)  je veoma važna, jer je ovo bio svojevrsni duel ekipa koje se bore za opstanak što je aspiracija i jednih i drugih. U redovima domaćina ekipe istakli su se Manić i brzonogi Radosavljević, a kod gostiju nesalomivi Lomić.

Požarevac – Kolubara 41:28 (21:11)

Požarevac - Dvorana: Požarevac. Gledalaca: 200. Sudije: Nenadić i Stefanović (Beograd). Sedmerci: Požarevac -, Kolubara 3(2). Isključenja: Požarevac 10, Kolubara 10 minuta.

POŽAREVAC: Dimitrijević (7 odbrana), Brakus, Zdravković, Manić 7, Veljković, Tica 3, Čavaljuga 3, Radosavljević 8, A. Tomić (7 odbrana), V. Tomić 3, Dević 1, Todorović 5, Mladenović (1 odbrana, 1 sedmerac), Vučković 5, Stevanović 3, Komlanov 3.

KOLUBARA: Đukić (9 odbrana), Mladenović, Todorović 1, Lomić 8 (2), Ristić (1 odbrana), Tomić 1, Tešić, Grujić, Lukić 6, Trivić 4, Radojičić 6, Lazić, Mitrović 2.