Autor: Saša Stojadinović   |  02.11.2014. - 16:11 h  |   Kategorija: Odbojka
Spartak slavio u Hali

ŽOK “Mladi radnik“ je sinoć u Sportskom centru Požarevac zabeležio i treći poraz u nizu, ovoga puta od ekipe Spartak iz Ljiga.

Utakmicu koju smo najavljivali nije pratilo mnogo gledaoca, ali oni malobrojni su mogli da vide na momente lepu i atraktivnu  igru, naročito u trećem setu. Prvi i drugi set, i pored htenja i volje domaćih odbojkašica, nije doneo neku rezultatsku neizvesnost. Kada se mislilo da će ipak gošćama “otkinuti” barem jedan set, u trećem su igračice Spartaka posle rezultatske klackalice ipak bile bolje i dobile maksimalnim rezultatom 3:0. Požarevljankama  ostaje da u nastavku takmičenja u Drugoj ligi ”Centar” pokušaju da poprave formu kako bi izbegle ispadanje u niži rang.

U narednom meču, koji se igra u subotu 8. novembra, ŽOK “Mladi radnik“ putuje u Beograd gde se sastaje sa ekipom ”As” koja se nalazi u gornjem delu tabele.