Autor: Saša Stojadinović   |  09.11.2014. - 21:11 h  |   Kategorija: Rukomet
Poraz rukometaša od Jugovića

Nakon sedmog kola Super rukometne lige Srbije ekipa MRK “Požarevac“ zauzima pretposlednje mesto na tabeli.

Priliku da prestignu ekipu “Planinka Prolom voda“ koja je izgubila od kostolačkog Rudara je propuštena jer su na svom terenu izgubili od Jugovića iz Kaća. Gosti su sve konce držali u rukama i rezultat na poluvremenu (15:17) je nagovestio konačan ishod. Golmani definitivno nisu imali svoj dan i to su gosti iskoristili pa su šutirali iz nemogućih pozicija i - pogađali. Poslednjih deset minuta nisu doneli nimalo neizvesnosti, te je uvek bilo minimum tri gola prednosti za goste. Konačan rezultat je iznosio 31:34.

U narednom kolu, u petak 14. novembra ekipa MRK “Požarevac“ gostuje beogradskom Partizanu