Autor: Saša Stojadinović   |  17.10.2015. - 15:10 h  |   Kategorija: Rukomet
Partizan bolji za jedan gol

U 5. kolu Super rukometne lige Srbije ekipa Požarevca poražena je od Partizana iz Beograda sa 23:24.

Pred oko 1000 Požarevljana ekipa Partizana je uspela da u poslednjim minutima utakmice slomi otpor domaćina i upiše novu pobedu u sezoni. Ekipa Požarevca je odigrala hrabro i veći deo utakmice je vodila. Prvo poluvreme je proteklo u dominaciji domaćih. Preko raspoloženih igrača Požarevca Tice i Pilipovića, Požarevljani su uspeli da dobiju prvo poluvreme sa 13:11.

Veći deo drugog poluvreme ekipa Požarevca održavala rezultatsku prednost. Ipak u 50 minutu Partizan uspeva da izjednači i preokrene rezultat u svoju korist.  Beograđani su do kraja utakmice uspeli da održe gol prednosti i pobede na gostovanju u Požarevcu.

U sledećem kolu ekipa Požarevca putuje u Požegu gde će igrati protiv domaće Sloge.