Autor: Saša Stojadinović   |  07.02.2016. - 14:02 h  |   Kategorija: Odbojka
Mladi radnik trijumfovao u Novom Sadu

U 14. kolu Prve odbojkaške lige Srbije ekipa Mladog Radnika iz Požarevca zabeležila je pobedu na gostovanju u Novom Sadu.

Za oko 70 minuta Požarevljani su uspeli da slome otpor ekipe Novog Sada. Ekipa domaćina najveći otpor pružila je u prvom setu, ali su Požarevljani uspeli da slome otpor i da set dobiju sa 26:24. Ekipa iz Požarevca prikazala je odličnu igru u drugom setu koji je dobila sa 25:23. U trećem setu ekipa Novog Sada pokušala je da preokrene utakmicu ali ekipa trenera Bonića držala u tim trenucima držala utakmicu u svojim rukama. Požarevljani dobijaju treći set sa 25:23 i sa 3:0 u setovima osvajaju vredne bodove.

Posle 14 odigranih kola ekipa Mladog radnika je druga na tebeli Prve lige Srbije, sa pet bodova zaostatka za vodećim Jedinstvom. U sledećem kolu Požarevljani dočekuju ekipu Kosovske Mitrovice.