Autor: Saša Stojadinović   |  04.12.2016. - 09:12 h  |   Kategorija: Odbojka
ŽOK Mladi radnik savladao gošće iz Smedereva

Sinoć su u okviru Druge lige “Centar“ grupa B u odbojci za žene, Požarevljanke savladale ekipu  “Tehničar“ iz Smedereva maksimalnim rezultatom 3:0.

Domaće su bile dominantne u ovom susretu i samo su u trećem setu na trenutke dale nadu da gošće mogu do trijumfa u setu. Prvi je završen rezultatom 25:19 a drugi set je gotovo preslikan i završen istim brojem poena kod obeju ekipa. Treći set doneo je igru poen za poen, ali su u finišu igrašice Mladog radnika bile bolje, pobedile 25:23 i zasluženo trijumfovale maksimalnim rezultatom 3:0. Sudijski par u sastavu Jasmina Peruača iz Inđije i Jovan Jelisavac iz Novog Pazara zajedno sa zapisničarima i protokolom utakmice konstatovao je da je meč trajao tačno 1 sat i petnaest minuta.

Naredni susret ekpa ŽOK “Mladi radnik“ Požarevac igra u Kragujevcu gde gostuje ekipi “Smeč  5“, koja se nalazi na jednoj poziciji ispod Požarevljanki