Autor: Saša Stojadinović   |  11.02.2017. - 21:02 h  |   Kategorija: Odbojka
Bravo devojke

U utakmici drugog kola Druge lige - Centar za seniorke, Požarevljanke su savladale na svom terenu ekipu OK Zaslon iz Šapca maksimalnim rezultatom od 3:0.

Iako reyultat ukazuje na laku pobedu, ipak nije bilo tako, naročito u prvom i drugom setu. Tada su gošće odmah povele i držale distancu, ai su strpljivom igrom domaće igračice uspevale da stignu prednost. Prvi set ujedno je bio i najneizvesniji jer su tek posle dvadesetog poena domaće "dodale gas" i završile ga u svoju korist, 25:20.

Drugi set, kao što smo i napomenuli, ponovo je počeo sa raspoloženijim gošćama, ali poput prvog seta, rezultatska razlika se topila da bi na kraju bilo 25:21 za ŽOK "Mladi radnik" Požarevac.

Već treći set je protekao bez rezultatske neizvesnosti, domaće igračice su sve vreme držale konce u svojim rukama i privele ga kraju rezultatom 25:16.

Ovo je važna pobeda nakon prošlonedeljnog poraza i ujedno vetar u leđa pred meč iduće nedelje protiv ekipe "Lazarevac" u gostima