Autor: Saša Stojadinović   |  28.08.2014. - 22:08 h  |   Kategorija: Rukomet
Hapoel pobedio Rudar

Večeras je odigrana druga utakmica u okviru “Nedelje rukometa“ u Požarevcu i to između ekipa  “Hapoel Rišon“-a i kostolačkog “Rudara“.

Ponovo su ljubitelji ove igre mogli da uživaju u majstorijama i donekle neizvesnoj utakmici. Kompletno prvo poluvreme je bilo preslikano kao ono kada su se u prvoj utakmici sastali klub iz Izraela i MRK “Požarevac“. Gosti su u prvih 10 minuta napravili osetnu razliku koju su igrači Rudara u drugom delu prvog poluvremena polako stizali i na odmor se otišlo rezultatom 12:16 za goste. U drugom poluvremenu Rudar pojačava tempo i dolazi na momente na gol razlike ali duža klupa gostiju ipak je bila presudna da Hapoel mirno privede utakmicu kraju i zabeleži prvu pobedu. Krajnji rezultat bio je 27:31 za Izraelsku ekipu.

Sutra se igra treća utakmica u okviru ove rukometne fešte a sastaju se od 20 sati ekipe Hapoel Rišon i Radnički iz Kragujevca.